Rezerwacja

 571 355 410

Rezerwacja

 571 355 410

zadzwoń

STREFAMODELOWANIA SYLWETKI

modelowanie sylwetki

Dla Gości SPA RESORT BUKOWIEC w cenie pobytu.

ROLLMASAŻ

Rollmasaż to prosty i niezwykle skuteczny sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Działanie polega na masowaniu całego ciała za pomocą wyprofilowanych, drewnianych rolek, które umieszczone są w ruchomym bębnie. Nasze rollmasaże wyposażone są dodatkowo w podczerwień i koloroterapię.

KAPSUŁA BODY SHAPE

Urządzenie body shape to połączenie wysiłku fizycznego na bieżni z podciśnieniem oraz promieniowaniem podczerwonym. Wszystkie czynniki pracując jednocześnie powodują zwiększenie spalania kalorii. Efekt jest dużo lepszy, niż podczas klasycznego treningu.
Podczerwień poprzez podniesienie temperatury ciała przyspiesza metabolizm oraz zwiększa potliwość. Ma dobroczynne działanie przy regeneracji komórek skóry oraz rozluźnia mięśnie.
Efekt próżni – powoduje zwiększenie napływu krwi w kierunku podskórnej tkanki tłuszczowej przyspieszając uwalnianie kwasów tłuszczowych.

PLATFORMA VIBRA SHAPE

Vibra shape jest to nowoczesna platforma do wibracyjnego treningu całego ciała. Częstotliwość drgań powoduje pobudzenie mięśni do pracy poprzez wywoływanie mikroskurczy. Platforma generuje drgania , które zwiększają efektywność treningu.
Vibra shape jest wyposażona w lampy na podczerwień, które podnoszą temperaturę ciała podczas wysiłku, zwiększając tym samym metabolizm oraz wydajność treningu.

POZOSTAŁE URZĄDZENIA W STREFIE FITNESS

  • rower spinningowy
  • bieżnia treningowa