Rezerwacja

 571 355 410

Rezerwacja

 571 355 410

zadzwoń

STREFAMASAŻU

masaze

RELAKSACYJNY MASAŻ TWARZY

To niezwykle odprężający zabieg obejmujący obszar twarzy, szyi oraz dekoltu. Masaż twarzy stymuluje wygładzanie zmarszczek pod oczami i w okolicy czoła, bruzd przynosowych oraz wargowych. Zmniejsza widoczność zmarszczek takich jak marionetki oraz zmarszczki w kącikach ust.

 • Czas zabiegu: 30 minut
 • Cena: 90 zł

UJĘDRNIAJĄCY MASAŻ KOLAGENEM

Zabieg przeznaczony dla skóry wymagającej regeneracji i głębokiego nawilżenia, po kąpielach słonecznych i solariach, po gwałtownym schudnięciu, przytyciu lub ciąży, a także w trakcie odchudzania. Masaż wykonywany na odżywczym kremie na bazie kolagenu, szybko regeneruje nawet bardzo zniszczoną skórę, głęboko ją nawilżając.

 • Czas zabiegu: 60 minut
 • Cena: 180 zł

RELAKSACYJNY MASAŻ KRĘGOSŁUPA

Obejmuje masaż kręgosłupa, grzbietu, mięśni karku i szyi. Masaż przeciwdziała napięciu, rozluźnia i uwalnia od stresu, w krótkim czasie daje stan dobrego samopoczucia. Może być stosowany jako zabieg profilaktyczny, pomagający w utrzymaniu równowagi psychofizycznej.

 • Czas zabiegu: 30 minut
 • Cena: 90 zł

RELAKSACYJNY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

To zabieg, który zapewnia głębokie odprężenie i regenerację sił. Pozwala pozbyć się stresu, odprężyć i wyciszyć. Podczas zabiegu ciało masowane jest rozgrzanym olejkiem, pomaga to pobudzić do pracy układ odpornościowy. Masaż relaksacyjny całego ciała dostarcza energii i pomaga przywrócić ciału jego naturalną harmonię.

 • Czas zabiegu: 60 minut
 • Cena: 160 zł

LECZNICZY MASAŻ KRĘGOSŁUPA

Ten rodzaj masażu jest jedną z najefektywniejszych wspomagających metod leczenia i działań profilaktycznych w chorobach kręgosłupa m.in. w stanach przeciążeniowych, pourazowych, zwyrodnieniowych (dyskopatia). Stosuje się go przede wszystkim dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni przykręgosłupowych. Przywraca ich prawidłowe napięcie, dzięki czemu kręgosłup utrzymany jest w prawidłowej pozycji, co zapobiega powstawaniu zespołów bólowych kręgosłupa np. napięciowym bólom głowy, bólom lędźwiowo – krzyżowym.

 • Czas zabiegu: 30 minut
 • Cena: 100 zł

LECZNICZY MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

Obejmuje masaż całego ciała, ale w praktyce ogranicza się go do masażu grzbietu, kręgosłupa, karku i barków, pośladków, kończyn dolnych oraz kończyn górnych. Zwiększa przemianę tlenową w mięśniach, związku z tym szybciej usuwane są produkty rozpadu powstające podczas pracy mięśnia. Korzystnie wpływa na pracę serca, a także za pomocą czynności koordynacyjnych kory mózgowej jest wstanie wpłynąć na wszystkie narządy i układy naszego ciała.

 • Czas zabiegu: 60 minut
 • Cena: 170 zł

REFLEKSOLOGIA STÓP

Refleksologia stóp jest rodzajem masażu leczniczego, a zarazem relaksacyjnego, wywodzącego się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zadaniem refleksologa jest odnalezienie blokad energetycznych w ciele pacjenta, a następnie poprzez odpowiedni masaż receptorów oraz stymulację meridianów, prZywrócenie właściwego przepływu energii, a zarazem równowagi psychofizycznej.

Główne zalety refleksologii:

- łagodzi stres – wprowadzając organizm w stan głębokiej relaksacji,
- wspomaga proces detoksykacji organizmu – wspierając m.in. pracę wątroby, nerek oraz jelit,
- usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego – odblokowując szlaki bodźców nerwowych,
- pozytywnie wpływa na układ hormonalny – przywracając stan równowagi hormonalnej,
- poprawia pracę układu krążenia – umożliwiając właściwą cyrkulację krwi i poprawiając ukrwienie tkanek

 • Czas zabiegu: 60 minut
 • Cena: 100 zł

Przed zabiegami w STREFIE MASAŻY zalecane jest skorzystanie z FLOATINGU, w celu rozluźnienia mięśni oraz przygotowania powierzchni skóry. Dzięki temu działanie zabiegów będzie efektowniejsze.